Livigno 3-10.12.2022


Jak rozpocząć sezon narciarski to tylko w

Livigno 3-10.12.2022.

Zapraszamy do prawdziwej perły wśród kurortów narciarskich.

Od momentu wybudowania tunelu Munt La Schera w 1964 roku nastąpił intensywny rozwój tej miejscowości, która w krótkim czasie stała się jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Europie. Region słynie głównie ze swojego specyficznego klimatu. Blisko 322 dni słoneczne w roku, oraz śnieg od końca listopada do początku maja zapewniają idealne warunki na narty. Ponadto teren należy do strefy bezcłowej, w związku z czym przyciąga nie tylko narciarzy, lecz również amatorów tanich zakupów. Samo miasteczko jest bardzo urokliwe z mnóstwem nastrojowych knajpek, barów i sklepików.

To raj dla miłosników sportów zimowych, którzy mogą poszaleć na stokach usytuowanych od 1800 do 3000 metrów n.p.m po dwóch stronach doliny.


Zapraszamy do odkrycia na nowo Hotelu Alpen Village.

Hotel gościł naszych klientów kilkukrotnie i został zapamiętany z jednej z najlepszych kuchni, oraz super lokalizacji tuż przy stoku Molino. W hotelu właśnie zostało oddane do użytku imponujące centrum SPA zawierające wszystkie możliwe udogodnienia łącznie z zewnętrznym basem z oszałamiającym widokiem na Livigno. Spa ma wielkość powyżej 3000 m2 i jest podzielone na kilka stref zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Strefa basenowa: główny basen ma długość 25 metrów i rozciąga się na zewnątrz konstrukcji, abyś mógł docenić wspaniały widok na Livigno. W basenie znajduje się bar i kilka stref hydromasażu. Wyobraź sobie, że podziwiasz widok leżąc na łóżku z hydromasażem i otaczającym Cię śniegiem: to właśnie czeka na Ciebie w głównym basenie.

Strefa pary: oaza perfum i aromatów, naturalnych materiałów w regenerującej atmosferze. W strefie saun znajduje się sauna eventowa z panoramicznym widokiem na Livigno, biosauna, sauna rzymska, zimny basen oraz strefa zewnętrzna z wannami z wodą dla tych, którzy chcą reaktywować swoje zmysły.

Strefa relaksu: 3 środowiska do relaksu, ognia, powietrza i wody, charakteryzujące się jednym elementem: łóżka wodne, siedzenia w wodzie, podwieszane leżaki przeniosą Cię do innego świata, na nową granicę wypoczynku.

Aqua Fan: nawet najmłodsi mają specjalną strefę dla nich. 2 zjeżdżalnie po 10 metrów każda i kolorowy basen dla dzieci.

Gin z tonikiem, whisky, koktajl bezalkoholowy? Bar w Alpen Village to jedno z najbardziej ruchliwych miejsc, zawsze otwarte od rana do wieczora na cappuccino późnym rankiem lub na aperitif przed kolacją. Winiarnia i strefa szampana, umeblowana zabytkowym drewnem modrzewiowym Livigno, charakteryzuje się relaksującą atmosferą i zawiera ponad 350 etykiet win wzdłuż ścian.

Fortepian ożywia wieczory, trzaskający kominek ogrzewa otoczenie, a w innym miejscu w telewizji odbywają się najważniejsze mecze dnia. Wybierz przestrzeń, która najbardziej Ci odpowiada, aby spędzić kilka chwil dopieszczonych przez nasz personel.

Położony w górnej części miasta, około 1,5 km od centrum Livigno i kilka kroków od przystanku bezpłatnego autobusu wahadłowego, nasz hotel zapewnia ciepło typowych górskich drewnianych pokoi każdego dnia, a przebudzenie jest jeszcze przyjemniejsze ze wspaniała panoramą doliny Livignasche.

Z okien Hotelu obserwować można widok na całą uroczą miejscowość. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą odpocząć na łonie natury, jak i miłośników białego szaleństwa. Kompleks składa się z centralnego budynku, w którym znajdą Państwo recepcję, przytulny bar, restaurację, spokojny salon klubowy, obszar z basenem, saunami oraz z odkrytym centrum odnowy biologicznej .Pokoje 2,3,4 osobowe wyposażone są w TV, Wi-Fi oraz łazienki z pełnym węzłem sanitarnym.

Do szerszego zapoznania się z warunkami panującymi w hotelu prosimy o odwiedzenie strony internetowej  www.alpenvillagehotel.it

Wcześniej rezerwujesz i dużo zyskujesz

Ceny dotyczą rezerwacji do 15.09.2022

Cena:   625 Euro osoba dorosła

 Dzieci urodzone : 

03.12.2006-02.12.2011 525* euro

03.12.2011-02.12.2020 370* euro

03.12.2020-02.12.2022 70* euro 

*Cena dotyczy dzieci przy dwóch osobach dorosłych w pokoju.

Cena zawiera:

– 7 noclegów HB w pokojach 2/3/4 osobowych

– bardzo bogate śniadania i obiadokolacje serwowane w hotelowej restauracji

– gratisowy nowy parking pod hotelem

– 6 dniowy skipass na cały ośrodek Livigno

– bezpłatny wstęp do centrum wellness

Cena nie zawiera:

  • opłat za napoje do wieczornego posiłku
  • ubezpieczenia OC, NNW, utraconego bagażu, rezygnacji z udziału w imprezie
  • dojazdu
  • opłaty klimatycznej

Dodatkowe szkolenie narciarskie

Szkolenie dla dzieci w cenie 650 PLN, obejmujące (grupy min. 4 osobowe) :

  • 2 godziny zegarowe zajęć na śniegu każdego dnia

Szkolenie dla dzieci w cenie 1300 PLN, obejmujące (grupy min.4 osobowe) :

  • 4 godziny zegarowe zajęć na śniegu każdego dnia

Lekcje indywidualne

  • 140 PLN za godzinę zegarową,
  • grupy 2/3-osobowe 100 PLN/osoba, za godzinę zegarową,
  • grupy 4 osobowe i więcej 80 PLN /osoba, za godzinę zegarową,

Zainteresowanych w uczestnictwie prosimy o kontakt