Monterosa 11-18.12. 2021


Zapraszamy na długo wyczekiwany wyjazd do ośrodka Monterosa.

.

Narciarstwo w dolinie Monterosa to sekret, który czeka na odkrycie. Kompleks narciarski znajduje się w samym sercu włoskich Alp u podnóża Monte Rosa, drugiego najwyższego masywu w Europie. Mówimy o ogromnym systemie stacji narciarskich. Trzy połączone doliny dodatkowo uzupełnione przez pięć ośrodków. Ośrodek narciarski Piemont i Dolina Aosty osiągają wysokość 3250 metrów między obszarami Alagna Valsesia, Gressoney-La-Trinité i Champoluc. Zapierające dech w piersiach panoramy, wydajne wyciągi narciarskie i oszałamiające zjazdy gwarantują wszystkim rozrywkę i przypływ adrenaliny. Nie przegap Fun Slope Bettaforca, nowego Snowpark Alpe di Mera, zjazdów na nartach nocą na stoku Leonardo David Special International i Monterosa Freeride Paradise, królestwa narciarstwa off-piste ze śniegiem bez opadów i przypływ adrenaliny pochodzący z życia na ostrzach. Do Monterosa Ski można łatwo dojechać z głównych miast północnych Włoch.

Grupa Monterosa Ski to jeden z najwyższych masywów alpejskich 4633 m n.p.m. w Valle di Aosta. Monte Rosa Ski składa się z trzech dolin: Ayas Champoluc, Gressoney La Trinite – Stafal, Alagna Valsesia. Doskonała alternatywa dla znanych kurortów narciarskich, ze względu na kameralny charakter

Monterosa SKI to długie, urozmaicone trasy, wspaniałe i wysokogórskie krajobrazy i największy w Alpach obszar narciarski do jazdy poza trasami. Monterosa Ski uważany za jeden z najbardziej malowniczych we Włoszech i bardzo ciekawy jako dzikie i trudno dostępne tereny narciarskie, ze względu na urozmaicone trasy i wspaniałe wysokogórskie krajobrazy. Monterosa Ski to aż 180 km połączonych z sobą tras narciarskich na wysokości od 1387 do 2971 m n.p.m. 

Ayas Champoluc, Gressoney La Trinite – Stafal, Alagna Valsesia. Doskonała alternatywa dla znanych kurortów narciarskich, ze względu na kameralny charakter

Monterosa SKI to długie, urozmaicone trasy, wspaniałe i wysokogórskie krajobrazy i największy w Alpach obszar narciarski do jazdy poza trasami. Monterosa Ski uważany za jeden z najbardziej malowniczych we Włoszech i bardzo ciekawy jako dzikie i trudno dostępne tereny narciarskie, ze względu na urozmaicone trasy i wspaniałe wysokogórskie krajobrazy. Monterosa Ski to aż 180 km połączonych z sobą tras narciarskich na wysokości od 1387 do 2971 m n.p.m. 

„Dziki” charakter i dziewicza Alagna zauroczy każdego Gościa. Dziewicze stoki, małe wioski, które mija się po drodze robią wrażenie, że jesteśmy w innym świecie, tradycyjne domy Walser, stare młyny i krajobrazy górskie, sprawiają, że Alagna jest doskonałym miejscem dla turystów szukających prawdziwej kwintesencji Alp i zafascynowanych masywem Monte Rosa. Tutejsza kultura, tradycja i lokalne restauracje zachwycają. Wioska Alagna położona jest na wysokości 1212 m n.p.m. a wyciągi prowadzą na wysokość 2970 m n.p.m. na Passo dei Salati, który jest punktem łączącym Dolinę Aosty z MonteRosa Ski. Miejscowość polecamy na wypoczynek zarówno zimą jak i również latem, na spacery, wycieczki piesze , wspinaczkę. Tutejszy klimat, wymiar i prostota pozwoli ci odzyskać siłę i energię w otoczeniu dzikiej natury Alp.

Mapa ośrodka: https://www.piste-maps.co.uk/Piste-Maps/Italy/Monterosa-Piste-Map-2018.pdf

Będzie nam niezmiernie miło ugościć naszych narciarskich Przyjaciół w jednym z najlepszych hoteli w regionie Mirtillo Rosso.( http://www.mirtillo-rosso.com/en/home-2/)

Cena:

Osoba dorosła  580 euro/ 610 Euro **

* Dzieci ur. 22.03.2019-21.03.2020 160/190** euro

* Dzieci ur. 22.03.2017-21.03.2019 205/235** euro

* Dzieci ur. 22.03.2006-21.03.2017 330/360** euro

* w celu uzyskania powyższej zniżki dzieci muszą przebywać w pokoju z dwojgiem osób dorosłych

** cena dla osób rezerwujących po 23.05.2021 r.

Ceny // zawierają:

 • 7 noclegów
 • 3 posiłki dziennie (śniadanie ,popołudniowe przekąski oraz obiado-kolacja wraz z bufetem sałatkowym)
 • 6-dniowy ski pass Monte Rosa
 • kwaterowanie w Hotelu od godziny 16.00, – pierwszy posiłek to obiadokolacja o godzinie 19.00.
 • Zakończenie pobytu po śniadaniu, które podawane jest w godzinach 7.30-10.00.

Cena nie obejmuje:

 • wstępu do wellness centrum (50 euro za cały pobyt)
 • dojazdu
 • ubezpieczenia
 • napojów do obiadokolacji

Dodatkowe szkolenie narciarskie.

Szkolenie dla dzieci w cenie 500 PLN, obejmujące :

 • 2 godziny zegarowe zajęć na śniegu każdego dnia ( 6 dni )-grupa min 4 osoby

Szkolenie dla dzieci w cenie 1000 PLN, obejmujące :

 • 4 godziny zegarowe zajęć na śniegu każdego dnia ( 6 dni )-grupa min 4 osoby

W celu zapisania dziecka na zajęcia  nauki, doskonalenia jazdy na nartach prosimy  o kontakt

Lekcje indywidualne

 • 100 PLN za godzinę zegarową,
 • grupy 2-osobowe 80 PLN/osoba, za godzinę zegarową,
 • grupy 3-osobowe 70 PLN/osoba, za godzinę zegarową,
 • grupy 4 osobowe i więcej 60 PLN /osoba, za godzinę zegarową,

Zainteresowanych w uczestnictwie prosimy o kontakt